Novosti

RASPORED POLAGANJA RAZREDNIH, DOPUNSKIH ISPITA U JUNSKOM ISPITNOM ROKU ŠKOLSKA 2019/2020 . GODINA OBRAZOVANJE ODRASLIH - R U D A R S K I T E H N I Č A R III GODINA

 

09.06.2020 11:57
Slika
 
RASPORED POLAGANJA
RAZREDNIH, DOPUNSKIH ISPITA U JUNSKOM ISPITNOM ROKU
ŠKOLSKA 2019/2020 . GODINA
OBRAZOVANJE ODRASLIH

       ISPITNE KOMISIJE 

 

 
 
R U D A R S K I       T E H N I Č A R
III GODINA
 

Rb

NAZIV PREDMETA

DATUM

VRIJEME

KOMISIJA

1.

Engleski jezik

pismeni/usmeni

24.06.2020.godine

 

09:00 sati

1.        Muratović Adisa,dipl.ing.rud.

2.        Bajrić Aida , prof.engleskog

3.        Strašević Suadin, prof.historije

26.06.2020.godine

2.

Demokratija i ljudska prava

24.06.2020.godine

 

10:00 sati

1.        Bajrić Aida, prof.engleskog

2.        Strašević Suadin, prof.historije

3.        Muratović Adisa, dipl.ing.rud.

3.

Geologija za rudare

24.06.2020.godine

 

 

11:00 sati

1.        Strašević Suadin, prof.historije

2.        Muratović Adisa, dipl.ing.rud.

3.        Bajrić Aida, prof.engleskog

4.

Rudarstvo

25.06.2020.godine

 

09:00 sati

1.        Isić Hatidža, pedagog

2.        Mujić Vahdeta, dipl.ing.rud.

3.         Muratović Adisa, dipl.ing.rud.

5.

Mašine i uređaji u podzemnoj ekspl.

25.06.2020.godine

 

10:00 sati

1.        Muratović Adisa, dipl.ing.rud.

2.        Mujić Vahdeta, dipl.ing.rud.

3.        Isić Hatidža, pedagog

6.

Elektrotehnika u rudarstvu

25.06.2020.godine

 

11:00 sati

1.        Isić Hatidža, pedagog

2.        Mujić Vahdeta, dipl.ing.rud.

3.        Muratović Adisa, dipl.ing.rud.

 

7.

Zaštita na radu

26.06.2020.godine

10:00 sati

1.        Smajlović Edina, dipl.ing.geo.

2.        Muratović Adisa, dipl.ing.rud.

3.        Hadžiavdić Enes, dipl.ing.rud.

 

8.

Praktična nastava sa proizvodnim radom

26.06.2020.godine

11:00 sati

1.        Hadžiavdić Enes, dipl.ing.rud.

2.        Muratović Adisa, dipl.ing.rud.

3.        Smajlović Edina, dipl.ing.geo.

Zamjenski članovi komisija:                                                                                                                        
  1. Hadžiavdić Enes, dipl.ing.rud.
  2. Muratović Adisa , dipl.ing.rud                                                       
  3. Mujić Vahdeta, dipl.ing.rud.
  4. Smajlović Edina, dipl.ing.geo.         
 
                                                                                                                                           Direktor:
                                                                                                                                                            ­­­­­­­­­­­­__________________________
                                                                                                                                                     Enes Hadžiavdić, dipl.ing.rud.
 
0 0